Plastové kanystry a lahve

Plastové lahve a kanystry reprezentují nejrozšířenější formu průmyslových i spotřebních obalů pro skladování a přepravu kapalných chemikálií, hnojiv, barev a potravinářských produktů. Naše společnost se specializuje na dodávku těchto nádob v ůzných objemech a barevných provedeních.

Výhodou našich nádob je možnost efektivního uložení na palety během expedice, což vede k výraznému snížení distribučních nákladů. Tyto nádoby se vyznačují vynikající stohovatelností, a naše firma je vybavuje bohatým sortimentem příslušenství, které umožňuje další přizpůsobení a optimalizaci pro specifické potřeby zákazníka.

Kromě toho, podobně jako sudy, nádoby se v zásadě rozlišují podle použitého materiálu (plast, kov) a účelu použití (stohovatelné, nestohovatelné - jednocestné). Stohovatelné nádoby jsou často využívány v průmyslových odvětvích, zatímco jednocestné varianty jsou preferované pro balení produktů určených k jednorázové spotřebě.

S naší komplexní nabídkou plastových lahví a kanystrů, a přidáním estetického prvků díky různým barevným provedením, vám poskytujeme flexibilní a efektivní řešení pro skladování a přepravu kapalných látek v každém odvětví průmyslu.