O nás

Příběh naší firmy začal v roce 2010 s jednoduchým cílem - změnit způsob, jakým se v České republice zpracovávají použité IBC kontejnery a sudy. Od té doby jsme prošli značným vývojem a vzestupem, který nás dostal tam, kde jsme dnes - mezi špičku v odvětví s použitými obaly.

Inovace a expanze

V roce 2011 jsme zahájili naše mycí služby v pronajatém prostoru v bývalém areálu ČKD v Hradci Králové. Po třech letech jsme však cítili, že nám pronajaté prostory nedokáží poskytnout dostatek prostoru pro další inovace a rozvoj.

Nový domov v průmyslové zóně Synthesia

V roce 2014 jsme přijali odvážné rozhodnutí a přestěhovali jsme se do nových prostor v průmyslové zóně Synthesia, a.s. v Rybitví. Odkoupili jsme prostory a začali budovat zcela nový provozní základ, přizpůsobený našim potřebám.

Moderní technologie a inovativní linka

V roce 2017 jsme představili něco revolučního - moderní, poloautomatickou linku na mytí IBC kontejnerů. Po třech letech intenzivního vývoje a testování jsme na trh přinesli zařízení, které dokáže umýt i nejznečištěnější IBC kontejnery, přičemž jsme se inspirovali nejnovějšími trendy a vylepšeními z našich zahraničních cest.

Záruka čistoty a kvality

Díky naší mycí lince jsme schopni nabídnout IBC kontejnery, které nejsou pouze perfektně čisté a suché, ale také plně splňují vaše specifické požadavky. Poskytujeme vám 100% záruku naší kvality.

Opravy a široké spektrum řešení

Nezůstáváme stát. Kromě mytí IBC kontejnerů jsme se rozšířili i na oblast oprav a připravujeme pro vás individuální řešení i v oblasti obalů obecně.

Vaše spokojenost jako náš cíl

Naše práce není pouze o čištění kontejnerů nebo poskytování služeb - je to o vytváření partnerství a zajištění, že každý zákazník je plně spokojen. Vaše spokojenost je pro nás nejvyšším cílem.

Zůstáváme neustále v pohybu, věříme ve stálé zdokonalování a jsme hrdí na to, co jsme dosáhli. Jsme Remycont s.r.o., váš spolehlivý partner pro inovativní řešení v oblasti IBC kontejnerů a ostatních plastových obalů. Vaše důvěra pro nás znamená vše.

Za Remycont s.r.o.
Ing. Jaroslav Lankaš

Jednatel společnosti