Repasované - Barva - Natur

Repasované kontejnery, které prošly předchozím užíváním, podstoupily proces chemického čištění vnitřní nádoby, následovaný pečlivým vypláchnutím horkou vodou. Tento specifický typ repasovaného IBC kontejneru je navržen pro opakované využití v různých odvětvích průmyslu. Je však klíčové zdůraznit, že není vhodný pro použití v potravinářství ani farmaceutickém průmyslu.

I když lze tento očištěný IBC kontejner využít jako nádrž na zálivkovou vodu, přijímání tohoto využití leží v plné odpovědnosti zákazníka. Pro eliminaci jakéhokoliv rizika však naléhavě doporučujeme, aby zákazníci uvažovali o pořízení REKO kontejneru s novou vnitřní nádobou. Tím získá zákazník stoprocentní jistotu, že voda pro závlahu neobsahuje žádné stopy původního obsahu kontejneru. Materiál nové vnitřní nádoby REKO IBC je navíc certifikován pro styk s potravinami, což zaručuje maximální bezpečnost.

Pro ty, kteří hledají použité IBC kontejnery určené pro potraviny, máme k dispozici možnost nevymytých, avšak snadno vypláchnutelných kontejnerů. Tím poskytujeme alternativu pro specifické požadavky týkající se skladování a přepravy potravinářských látek.